Super Bowl 2024 bude největším zápasem amerického sportu

Finále NFL je každoročně největším sportovním svátkem v USA. Tento rok bude mít Super Bowl premiéru ve státě Nevada. Nedaleko Las Vegas se již připravuje velká akce, která spojí sportovní výkony a boj o trofej Vince Lombardiho s prvotřídní show.

 

Premiéra Super Bowlu v Las Vegas

Super Bowl LVIII je naplánován na 11.02.2024, a finále NFL tak napíše svůj 58. ročník. Ještě nikdy v historii se tento prestižní zápas nehrál ve státě Nevada. To se nyní změní, oblast Las Vegas zažije další velký sportovní svátek. Vedoucí představitelé největších amerických sportovních lig vědí, že proslulé „město hříchu“ má obrovský potenciál.

Hokejový klub Golden Knights, který v roce 2023 získal Stanley Cup, je ve Vegas plně etablován. V probíhající sezóně slavila úspěch basketbalová NBA se svým historicky prvním turnajem, který vyvrcholil v T-Mobile Areně. Las Vegas je pravidelným dějištěm prestižních zápasů UFC a ve sportovním kalendáři už má své místo i Velká cena Formule 1!

Nyní je na řadě americký fotbal. Sport, který spolu s baseballem nemá v zámoří konkurenci. NFL si uvědomila potenciál Vegas a v roce 2020 byla organizace Raiders, do té doby sídlící v kalifornském Oaklandu, přesunuta do nevadské pouště. Super Bowl v Paradise přináší prakticky neomezené možnosti pro diváky i sponzory. Celková návštěvnost finále NFL by podle zámořských zpráv mohla být největší v historii. Už jenom, když se proto sobě postaví obhájce trofeje Kansas City Chiefs proti San Francisco 49ers, který je vysoce hodnocen sázkovými kancelářemi!

 

Bude se psát historie

První Super Bowl v historii v Las Vegas. Finále jedné z nejsledovanějších sportovních lig na světě, americké NFL. „Město hříchu“ dokáže ze všedních událostí udělat velkolepou podívanou. Bude zajímavé sledovat, co se Vegas podaří udělat z události, která má všechny předpoklady stát se nezapomenutelnou. Sledovanost Super Bowlu a cena za vteřinu reklamního spotu během tohoto duelu by měly trhat rekordy. Hodně bude také záležet na tom, jaké kluby nakonec na stadionu Allegiant Stadium budou hrát.

Buďte u tohoto zápasu s námi. Tak jako každý rok, tak i letos 11.02. budeme mít otevřeno! Až do půl noci vaříme normálně z jídelníčku, kde můžete najít výborné burgery a pak budou k dispozici řízečky, guláš a studená kuchyně (nivové koule, obložený chleba či nakládané sýry), tak nezapomeňte udělat rezervaci!

We ‚re Arena Brno and we can and we are able to broadcast all matches from the whole world every time!