blogové články

Gastro a sport neodmyslitelně patří k sobě. Každý to musí znát, máte chuť na pivo a chcete vidět svůj oblíbený sportovní tým a k tomu na víc jste se svým kamarádem už dlouho neviděli. Nejlepší řešení je vždy zajít do nějakého nejbližšího sportovního pubu či sport baru.  Od toho jsme tady!

Chceme Vám přinést něco nového a také abyste měli přehled o novinkách a událostech na Aréně! O tom všem se bude psát v našem Aréna blogu!  O čem chceme přesně psát? O pivě a pivních specialitách, o novinkách v našem jídelním menu a samozřejmě o čemkoliv ze světa sportu.

Nabídka práce v Gastru Brno!

Nabídka práce v Gastru Brno!

Práce v centru Brna v jednom z nejlepších sport baru na Moravě. Hlavní pracovní poměr či brigáda, nabízíme všechny možnosti. Sledujte naší nabídku…

První kolo Premier league na Aréně!

První kolo Premier league na Aréně!

O víkendu startuje první kolo Premier League a máme se opravdu na co těšit. Všechny kluby výrazně posílily! Soutěž se o něco více vyrovnala…opět se můžeme těšit na to, jak poslední tým tabulky může porazit tým na prvním místě….

Fotbal, hokej a jiné… Jak hodnotíme uplynulou sezónu?

Fotbal, hokej a jiné… Jak hodnotíme uplynulou sezónu?

Od Srpna až do Června to byla nálož velkých sportovních okamžiků s mnoha zvraty, ale i radostnými momenty samozřejmě. Po celou sezonu jste tu byli s námi a za to Vám děkujeme, ale teď se pojďme podívat co se odehrálo…