První kolo Premier league na Aréně?

O víkendu startuje první kolo Premier League a máme se opravdu na co těšit. Všechny kluby výrazně posílily! Nejvíce samozřejmě týmy big 6. Odehráli se zajímavé rošády… Mount, Mac Allister, Kovačič a další. Pak je tu nováček soutěže Luton či navrátilci z Burnley….

Co nám 32. ročník Premier League přinese?  Opět 38 zápasových kol, 380 zápasů a 20 týmů bojujících o prestižní titul včetně Manchesteru City, který je již trojnásobným obhájcem titulu v řadě. Ovšem nová sezona se nebude točit jen kolem Manchesteru City a vicemistru Arsenalu, ale pak jsou také týmy jako je Liverpool, Manchester United, Chelsea či Tottenham. Nesmíme také, ale opomíjet velké překvapení minulé sezóny a tím je Newcastle United, který se po dlouhých letech probojoval do milionářské soutěže Champions league.

Shrnutí minulé sezóny?

Mistrem se již po třetí za sebou stali The Sky Blues. Od začátku to ovšem k tomuto výsledku moc nenasvědčovalo, protože Arsenal hrál ve skvělé formě. V rozhodujícím zápase ve druhé časti sezóny došlu ovšem k bodu zlomu a Arsenal začal ztrácet a toho využil zkušený tým City. Tak či tak ukázali velkou sílu a ambice na vítezství anglické ligy a nové příchozí hráči, jako jsou Rice, Timber či Havertz mohou tým Arsenalu ještě více posilnit.

Velké zlepšení bylo vidět i u týmu Manchester United, který se umístil v první čtyřce. Sezónu zakončil se ziskem Anglického poháru, který u nás sledovali fanoušci Red Devils…tím děkujeme za spolupráci s Devilpage! Do svého týmu také přivedli zajímavé hráče jako je například Mason Mount či Andrého Onanu.

Naopak velké zklamání byli výsledky týmu Chelsea a Liverpoolu. Ty byly hluboko za pod jejich možnosti, ale očekává se, že v nové sezóně budou opět bojovat o ty nejvyšší příčky. Kvality v hráčském kádru a na trenérském postu rozhodně mají. Uvidíme, ale rozhodně se máme na co těšit a samozřejmě my Vás nepřipravíme ani o jeden zápas.

Zrovna tyto dva týmy se potkají v prvním kole Premier league. Pro všechny supporters z Brna a okolí jsme udělali sraz! Tak si nezapomeňte udělat včas rezervaci.

Který tým se vyplatí sledovat a může překvapit?

Týmy Aston Villa a Newcastle United mají pro novou sezóny vysoké ambice. Týmy, kde v minulosti hrálo početné zastoupení českých hráčů (Baroš, Berger či Rozehnal) výborně posilnili hráčský kádr a budou usilovat umístění v první čtyřce. Zápasy těchto dvou tradičních klubu budete samozřejmě moct sledovat každý víkend u nás živě.

 

Program na 1. kolo!

PÁTEK

  • 21:00 Burnley – Manchester City

SOBOTA

  • 13:30 Arsenal – Nottingham
  • 16:00 Bournemouth – West Ham
  • 16:00 Brighton – Luton
  • 16:00 Everton – Fulham
  • 16:00 Sheffield Utd – Crystal Palace
  • 18:30 Newcastle – Aston Villa

NEDĚLE

  • 15:00 Brentford – Tottenham
  • 17:30 Chelsea – Liverpool

PONDĚLÍ

  • 21:00 Manchester Utd – Wolves

Těšíme se na Vás a věříme, že tato sezona přinese opět spousty zvratů a radostných okamžiků. A samozřejmě máme pro Vás přichystané spousty akcí, jako jsou různé tipovací soutěže za odměny a jiné