Nejlepší ligou světa je prostě Premier League!

Zvítězí opět Manchester City, nebo se dočkáme nějakého překvapení? Minimálně první třetina letošní sezóny Premier League slibuje parádní drama! Takové, jaké tu dlouho nebylo…

aNa pohárových příčkách se týmy srovnaly těsně za sebou. Po dvanácti odehraných kolech, byla loni nejlepší pětice roztažená v devíti bodech. Ale letos? Po stejném počtu odehraných utkání je nejlepší pětice srovnána v pouhých třech bodech

Liverpool a Tottenham rohodně neřekli poslední slovo

Manchester City je opět na špičce tabulky a Arsenal letos zase potvrzuje velké zlepšení, kdy už loni bojoval skoro do posledních kol o titul. Výrazným zlepšením ale v mezisezonním porovnání prošli fotbalisté Liverpoolu, Tottenhamu, ale také zatím největší příjemné překvapení s Birminghamu… tým Aston Villy.

Pokud vyhraje soutěž někdo z aktuální nejlepší pětice, což se zdá být pravděpodobné, tak – Manchester City by vyhrál počtvrté v řadě a pošesté za posledních sedm sezon, Liverpool by zvítězil poprvé od sezony 2019–20 (do té doby na titul čekal mnoho let) a Arsenal by se radoval poprvé od sezony 2003–04 (tehdy jako zatím jediní v historii prošli ročníkem bez prohry a vysloužili si přezdívku The Invincibles).

Ovšem zatím nejlepší zápas sezóny je rozhodně zápas na Stamford bridge, kde proti sobě hrála domácí Chelsea FC Londýn a Manchester City. Zápas skončil 4:4 a troufáme si říct, že se snad každému fotbalovému fanouškovi podlomily kolena co mohl vidět. U nás na Aréně se opět sešla skvělá parta fanoušků..

Svěží vítr z Austrálie

Parádní posily přivedl také Tottenham a jejich nový manažer Ange Postecoglou. Jakoby ani nevadilo, že Spurs přišli o svou legendu, kapitána a nejlepšího střelce Hurricana, který odešel do Bayernu. Výbornými posilami jsou zejména gólman Vicario a středopolař Maddison. Uvidíme, jak se Spurs bude nyní dařit po zranění, který utrpěli v již zmíněném zápase s Chelsea.

Postecoglou přinesl do Premier League svěží vítr. V zápase proti Chelsea doslova šokoval, když ve dvojnásobném oslabení vytáhl obranu a hrál riskantní ofsajd systém de facto po celém hřišti. Nakonec to nevyšlo, ale fanoušci fotbalu nechápavě kroutili hlavou, jestli vlastně mají tleskat za odvahu, nebo se manažer Tottenhamu prostě zbláznil… Ať tak či tak, Spurs zkrátka v letošní sezoně baví a uvidíme kam to až dotáhnou

A my Vás o tyto zápasy samozřejmě nemůžeme připravit. Budeme tu pro Vás až do konce roku.

Těžko lze označit TOP zápasy, protože každý zápas Premier League může skončit jakkoliv, ale toto jsou dle nás ty nejzajímavější zápasy, které budete moct s námi sledovat! 

  • 03.12. Manchester City – Tottenham
  • 03.12. Chelsea  – Brighton
  • 06.12. Manchester United – Chelsea 
  • 09.12. Aston Villa – Arsenal
  • 10.12. Tottenham – Newcastle United
  • 17.12. Liverpool – Manchester United
  • 23.12. Liverpool – Arsenal
  • 26.12. Manchester United – Aston Villa
  • 28.12. Arsenal – West Ham United

Pořád jsme jeden z nejlepších Sport baru v Brně a jsme Vám schopni přinést jakýkoliv zápas si budete přát. Protože není jen o těch top týmech, ale i týmech jako třeba Crystal Palace, Everton, Nottingham, Fulham a jiné….

We ‚re Arena Brno and we can and we are able to broadcast all matches from the whole world every time!